Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o filmu..:)

21. 8. 2009

ObrazekHannah Montana je mladá a úspešná zpěvačka a herečka. Její seriál pro teennagery běží ne zelevizi Jetix a je plný vtipných scének a písniček. Dá se považovat za seriálový muzikál. Jako hlavní hrdinka se zde představuje čtrnáctiletá holka jménem Miley Stewart (herečka Miley Cyrus), která je skroro normální studentka. Večer se z ní totiž stává zpěvačka Hannah Montana, která je sledována stovkami diváků. Seriál Hannah Montana je vysílán od března 2006, kdy ho do svého programu zařadila americká televize Disney. Nyní má Hannah Montana obrovskou oblibu po celém světě.

Hannah Montana - Miley Cyrus

Obrazek

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus se narodila 23. listopadu 1992 v americkém Tennessee.

 

Miley je se od malička objevovala v televizních reklamách, avšak její první seriálová role přišla později, kdy si zahrála v jedné epizodě seriálu Doc.

Avšak za největší úspěch je určitě považovám vyhraný casting na roli Miley v seriálu Hannah Montana, který produkuje studio Disney.

Seriál Hannah Montana je to 14 leté šlolačce, která je přes den obyčejjná dívka, avšak v noci se z ní stává populární zpěvačka a hvězda, která vyprodá všechny koncerty - Hannah Montana. O této její tajnosti nejdříve ví jen její rodiče a nejblížší, avšak něco takového se

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář